مجله اینترنتی Satio3 - تولید پراید ۱۱۱ به پایان رسید

Galaxy Tab A
درامد سامسونگ برای اولین‌بار از اپل بیشتر می‌شود
0 یزد چرا به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شد؟
0 یزد چرا به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شد؟
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان

تولید پراید ۱۱۱ به پایان رسید

دسته: خودرو، تاریخ ارسال: دوشنبه 13 شهریور 1396

آخرین پراید

طبق اطلاعات به دست آمده، آخرین دستگاه از پراید ۱۱۱ در کاشان تولید شد. این اقدام پس از سیاست‌های جدید شرکت سایپا برای توقف این خودرو صورت گرفته است.


در راستای سیاست های گروه خودروسازی سایپا و براساس تاکید مدیرعامل گروه سایپا مبنی بر مدیریت مناسب خروج خانواده ایکس ۱۰۰ از خطوط تولید گروه، آخرین خودرو پراید ۱۱۱ در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۰۹  در سایپاسیتروئن تولید شد و به صورت رسمی تولید پراید در این شرکت به پایان رسید.

شرکت سایپا سیتروئن که تولید خودرو ایکس ۱۰۰ را از سال ۸۸ آغاز و تاکنون نزدیک به ۳۱۲ هزار دستگاه از این خودرو را تولید کرده است. نکته‌ی حایز اهمیت این است که پس از پراید چه خودرویی رسما به عنوان جانشین آن اعلام می‌شود؟ تا امروز اخبار مختلفی از معرفی جانشین‌های پراید شنیدیم؛ از رنو کویید تا سایپا کوییک، از تیبا تا ساینا. اما هر کدام از این خودروها قیمت‌ بیشتری نسبت به پراید دارند، درحالی که وقتی بحث جایگزینی یک خودرو به میان می‌آید، انتظار داریم قیمت آن کم‌تر یا لااقل، برابر با محصول قدیمی باشد.

با این حال طبق آخرین شنیده‌ها، پس از توقف تولید کامل پراید در سال ۹۷، تیبا احتمالا به عنوان جانشین این خودرو اعلام می‌شود. اقدام اخیر سایپا برای توقف تولید پراید ۱۱۱ در کاشان نشان می‌دهد که پروسه توقف تولید این خودرو زودتر از موعد اعلام شده، انجام شود.


ادامه مطلب

بخش نظرات این مطلب

ما در شبکه های اجتماعی :

جستجو

امکانات جانبی

خودرو قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
موبایل وتبلت قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
نرم افزار قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
کامپیوتر قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
نرم افزارهای مورد نیاز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات