مجله اینترنتی Satio3 - انتقاد مایکروسافت از گوگل

Galaxy Tab A
درامد سامسونگ برای اولین‌بار از اپل بیشتر می‌شود
0 یزد چرا به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شد؟
0 یزد چرا به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شد؟
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان
عنوان عکس
عنوان

انتقاد مایکروسافت از گوگل

دسته: تبلت وموبایل، گوناگون، سخت افزار، نرم افزار، شایعات، تاریخ ارسال: سه شنبه 15 اردیبهشت 1394

«تری میرسون» (Terry Myerson)، مدیر بخش ویندوز مایکروسافت در یکی از کنفرانس‌های خود که در شهر شیکاگو برگزار شد، از شرکت گوگل و سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند آن یعنی اندروید به شدت انتقاد کرد.

«تری میرسون» (Terry Myerson)، مدیر بخش ویندوز مایکروسافت در یکی از کنفرانس‌های خود که در شهر شیکاگو برگزار شد، از شرکت گوگل و سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند آن یعنی اندروید به شدت انتقاد کرد. تری میرسون می‌گوید: "گول هنگام بروز رسانی، تنها حجم زیادی از کدها را به دستگاه اندرویدی کاربران ارسال می‌کند و هیچ تعهدی را به کاربران نمی‌دهد." پس از پایان خنده‌ی حضار در ادامه افزود که: "شرکت گوگل هیچ مسئولیتی را در قبال عرضه‌ی بروز رسانی های خود برای سیستم‌عامل اندروید به عهده نمی‌گیرد و کاربران همواره در معرض خطر هستند."

در حالی که تری میرسون به سرعت انتقادهایی را روانه‌ی شرکت گوگل کرد؛ از برنامه‌های مایکروسافت برای عرضه‌ی بروز رسانی و روش تعامل با اپراتورها و سرعت بخشیدن به روند بروز رسانی گوشی‌ها به ویندوز 10 صحبت دقیقی انجام نداد. لازم به ذکر است که خود مایکروسافت هم طی چند سال گذشته، سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی بروز رسانی سیستم‌عامل‌ ویندوزفون نداشته است. به طور مثال، کاربرانی که از ویندوزفون 7 استفاده می‌کردند نمی‌توانستند دستگاه خود را به ویندوزقون 8 ارتقاء دهند. شرکت مایکروسافت قصد دارد تا با عرضه‌ی ویندوز 10، تمامی مشکلات گذشته‌ را بر طرف کرده و یک پارچه‌گی عظیمی بین دستگاه‌ها و سیستم‌عامل خود ایجاد کند.
ادامه مطلب

بخش نظرات این مطلب

ما در شبکه های اجتماعی :

جستجو

امکانات جانبی

خودرو قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
موبایل وتبلت قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
نرم افزار قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
کامپیوتر قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
نرم افزارهای مورد نیاز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات